KERSALU
VÕTKE ÜHENDUST

Omanäolise projekti jaoks

LÜHIDALT

KES ME OLEME

1992.a loodud Arhitektuuribüroo Kersalu ja Nagel OÜ on 2010.a läbinud uuenduskuuri, mille tulemusena tekkis kaks eraldi firmat: Kersalu Projektbüroo OÜ ja Arhitektuuribüroo Nagel OÜ. 2007.a hakkasime tegutsema Kersalu Projektbüroo OÜ nime all.

Kersalu Projektbüroo OÜ omanikke-arhitekte on 2:
Mai Kersalu (ERKI 1985) ja Urut Kersalu (ERKI 1985). Kunstiakadeemia lõpetamise järel sai arhitektitöö kogemus omandatud suurtes büroodes nagu Eesti Projekt ja EKE Projekt ning osaletud mitmetel arhitektuurikonkurssidel.

MIDA ME TEEME

Peamine tegevusala on arhitektuurne projekteerimine ja sisekujundus, vähemal määral ka detailplaneerimine. Firma asutamisest saadik on tegeletud nii äri- ja büroohoonete kui elamute projekteerimisega. Paljude projektidega on kaasnenud ka sisekujundus.

Elamuprojektid hõlmavad valikut korter-, rida- ja paarismajadest eramute ja villadeni. Eramute disainimises on praeguseks kujunenud kaks peasuunda – eriprojektid ja sariprojektid. Eriprojektides tehakse kliendile eripärane lahendus lähtuvalt keskkonnast – kaasaegsem või traditsioonilisem. Sariprojektide võtmeks on lahendused, mis disainitud sobima rohkem kui ühe pere ja krundiga.

Projekteerimises on sageli lemmikteemadeks ehe materjalikasutus – paekivi, puit ja metall – iga materjali iseärasusi austavalt.

KIRJUTA MEILE

Kontakt EST